S-au afisat rezultatele la capacitate

Dupa o lunga perioada de asteptare, copii nostri de la clasele a VIII-a din Comuna Pechea au primit rezultatele la Evaluarea Națională 2016. In functie de cat s-a pregatit fiecare in parte, in timpul anului scolar ce tocmai s-a terminat, acum fiecare din elevi isi va primi roadele, fie bune, sau mai putin satisfacatoare.

Notele elevilor de la liceul nostru – LICEUL TEHNOLOGIC „COSTACHE CONACHI”, COMUNA PECHEA din judeţul GALATI sunt afisate mai jos:

#Nume PrenumeLimba şi literatura românăMatematicăMedia la evaluarea națională
1BLĂNARU V. CRISTIAN3.75.054.37
2BUCUR N. ANDRA IONELA5.55AbsentAbsent
3BUCUR V. GEORGIANA7.55.66.55
4BUTE V. LIVIA7.38.47.85
5CĂRĂUȘ M. ALBERTO IULIAN7.657.957.8
6CARCIU I. IOAN MARICEL6.557.87.17
7CIOCAN M. GABRIELA5.97.36.6
8CORCIOVĂ A. DIANA MĂDĂLINA7.757.57.62
9CRĂCIUN P. MIHAELA EMILIA5.66.15.85
10DĂNĂILĂ N. IONUŢ IULIAN6.97.757.32
11DOBRICĂ D. CORIN8.158.858.5
12DRĂGAN S. MONALISA MIHAELA7.57.657.57
13IONAŞCU S. ANAMARIA76.16.55
14IVAȘCU V. DIANA8.557.057.8
15LUPU I. MIHAELA NICOLETA7.757.657.7
16LUPU P. IULIAN NICU7.256.957.1
17MANOLACHE S. CORINA7.556.67.07
18MIRICĂ M. FLORENTINA PETRONELA5.85.45.6
19MUȘAT N. LEONARD9.0599.02
20MUŞAT N. TINCUŢA VASILICA7.558.458
21NĂSTASE I. LORENA CASIANA7.87.557.67
22NECULA D. ANDREI DANIEL6.17.656.87
23NECULA D. NICOLETA7.87.357.57
24NECULA N. DANIELA IORDĂNIȚA7.77.27.45
25PANĂ-MIC I. DENISA8.66.67.6
26PAVEL C. IONUŢ GABRIEL7.97.67.75
27PAVEL G. SILVIU8.88.558.67
28PAVEL G. SORINA8.558.058.3
29STAN M. DRAGOŞ CRISTIAN7.057.87.42
30ŞTEFU N. IONELA BIANCA7.756.77.22
31STOICA S. DANIEL7.457.87.62
32STROIU A. ANDREI8.759.359.05
33TECARU G. GEORGE ALEXANDRU5.14.354.72
34TODERAŞCU P. IONUŢ MIHAI6.23.654.92
35TODERAŞCU V. ALINA DANIELA5.653.84.72
36TOIA V. GEORGIANA VALENTINA5.853.654.75
37TRIFAN C. COSMIN5.454.054.75

Multumit de cat ai luat?

In cazul in care nota primita la cele doua probe te multumeste, poti zambi usurat/a ca ai scapat de acest stres, al tau in cazul in care ai fost cel/cea care a sustinut examenele sau la fel in cazul in care esti unul din parintii elevilor de clasa a VIII-a.

In acest caz noi va uram sa va alegeti liceul cu grija! Felicitari!

Vrei sa faci contestatie?

Inca te mai poti salva(un peste 5) sau iti poti maximiza nota! Poti face contestatie! Descarcă de AICI cererea pentru contestaţii la CAPACITATE 2016! Astăzi(1 iulie 2016), până la ora 16, se vor afişa rezultatele la Evaluarea Naţională, şi se pot depune contestaţiile.

 

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ